Olimpici GP1
Serdülő Leány Párbajtőr Verseny
HAjdúhadház, 2021.11.14.

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1 (75 fencers)

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   LEHOCZKY   Csenge    BVSC    1.000   20   30   qualifier 
 2   SPYRYDONOVA   Polina    UKR    1.000   17   25   qualifier 
 3   TOMSA   Ana    ROU    1.000   16   25   qualifier 
 4   VARGA   Flóra Luca    SZVSZSE    1.000   13   30   qualifier 
 5   ZLOTA   Emma Nóra    MTK BUDAPEST    1.000   12   24   qualifier 
 6   KALMÁR   Csenge    VASAS    1.000   8   23   qualifier 
 7   CONSTANTIN   Natalia Cristina    ROU    0.833   12   25   qualifier 
 8   HORVÁTH   Lotti    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.833   8   27   qualifier 
 9   KONCZEK   Lina Melodi    TAPOLCA VÍVÓKLUB    0.833   6   29   qualifier 
 10   KOZMA   Laura Éva    DVE    0.800   11   23   qualifier 
 11   HEGYESI   Tamara    DVE    0.800   10   23   qualifier 
 12   MOLNÁR   Eszter    OMS-TATA    0.800   9   24   qualifier 
 12   MUNTEAN   Andrea    ROU    0.800   9   24   qualifier 
 12   TÖRÖK   Flóra    SZVSZSE    0.800   9   24   qualifier 
 15   LENGYEL   Luca    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.800   8   23   qualifier 
 16   OLÁH   Enikő Júlia    BÉKESSY DEBRECEN    0.800   7   24   qualifier 
 17   TEREBESSY   Kinga    BHSE    0.800   7   23   qualifier 
 18   BARCSIK   Csenge    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.800   6   24   qualifier 
 19   SIPOS   Noémi    BVSC    0.800   5   24   qualifier 
 20   MAKHLAI-SHEMIAKINA   Sofiya    UKR    0.800   4   22   qualifier 
 21   NÉBALD   Melinda Hédi    MTK BUDAPEST    0.667   9   23   qualifier 
 22   POHREBNA   Yeva    UKR    0.667   7   27   qualifier 
 23   BADEA   Erica Maria    ROU    0.667   7   25   qualifier 
 24   STANCIULESCU   Daria    ROU    0.600   8   22   qualifier 
 25   ANHARSKA   Marharyta    UKR    0.600   6   19   qualifier 
 26   SZILÁRD   Anna    BHSE    0.600   5   23   qualifier 
 27   RÓNASZÉKI   Izabella Sára    VASAS    0.600   4   23   qualifier 
 28   SIMON   Júlia    BALATON VÍVÓKLUB    0.600   4   20   qualifier 
 29   LŐCSE   Hanna    DVE    0.600   3   21   qualifier 
 30   PAPP-SZILÁGYI   Luca    MTK BUDAPEST    0.600   2   23   qualifier 
 31   PETRUS   Kateryna    UKR    0.600   2   22   qualifier 
 32   GARAMVÖLGYI   Grácia Míra    SZVSZSE    0.600   1   20   qualifier 
 33   ÁGH   Cecília    VASAS    0.600   1   18   qualifier 
 34   MUTSY   Franciska Paula    VASAS    0.600   0   20   qualifier 
 35   PORKOLÁB   Evelin    BVSC    0.600   0   19   qualifier 
 36   SZTANKOVICS   Kinga    BVSC    0.500   0   22   qualifier 
 37   SCHAFER   Alma    VERESEGYHÁZ    0.500   -1   26   qualifier 
 38   PETRUS   Dominika    UKR    0.500   -1   24   qualifier 
 39   EGRI   Fanni Lilla    AVENGARDE VSE    0.500   -2   22   qualifier 
 40   PÁPAI   Barbara    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.500   -7   19   qualifier 
 41   VÖLGYI   Nóra    MTK BUDAPEST    0.400   0   21   qualifier 
 42   GASPARIK   Viktória    VILLA COMPLOV    0.400   0   19   qualifier 
 43   ZALA   Boglárka Laura    VASAS    0.400   0   17   qualifier 
 44   SZABÓ   Emma    BÉKESSY DEBRECEN    0.400   -1   17   qualifier 
 45   SZABÓ   Lilla    AVENGARDE VSE    0.400   -2   20   qualifier 
 46   LEHOCZKY   Zsófia Anna    VASAS    0.400   -2   18   qualifier 
 46   SZÁSZ-RÉFI   Hanna    MTK BUDAPEST    0.400   -2   18   qualifier 
 48   VARGA   Eszter Judit    BVSC    0.400   -2   16   qualifier 
 48   VÉCSEY   Katalin    VASAS    0.400   -2   16   qualifier 
 50   NAGY   Darinka    VERESEGYHÁZ    0.400   -3   18   qualifier 
 51   KRISTON   Emma    VERESEGYHÁZ    0.400   -5   18   qualifier 
 52   MOLNÁR   Petra    BHSE    0.400   -6   17   qualifier 
 53   BOROS   Aisa Lilien    VERESEGYHÁZ    0.333   -1   24   qualifier 
 54   LIPPAI   Diána    PTE-PEAC    0.333   -5   22   qualifier 
 55   LÉGRÁDI   Dóra    OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA    0.333   -8   17   qualifier 
 56   BUTS   Anna    UKR    0.200   -5   14   qualifier 
 57   SZEKERES   Abigél    BÉKESSY DEBRECEN    0.200   -6   17   qualifier 
 58   BUCSA   Ioana    ROU    0.200   -6   15   qualifier 
 59   KARDOS   Lilla    MTK BUDAPEST    0.200   -7   14   qualifier 
 59   SCHÜTT   Liliána    MTK BUDAPEST    0.200   -7   14   qualifier 
 61   BARDASH   Mariia-Polina    UKR    0.200   -8   13   qualifier 
 62   BOROS   Fanni    SZVSZSE    0.200   -10   11   qualifier 
 63   GYÖNYÖRŰ   Anna    VASAS    0.200   -11   13   qualifier 
 63   NAGY   Annabella    BHSE    0.200   -11   13   qualifier 
 65   FODOR   Bianka Réka    PTE-PEAC    0.200   -11   12   eliminated 
 66   MOSOLYGÓ   Sára    MTK BUDAPEST    0.200   -16   5   eliminated 
 67   STEPANOVA   Yelyzaveta    UKR    0.167   -10   18   eliminated 
 68   TÓTH   Eszter    AVENGARDE VSE    0.167   -10   16   eliminated 
 69   FARKAS   Liliána    MTK BUDAPEST    0.167   -15   14   eliminated 
 70   BOLYA   Boglárka Andrea    MTK BUDAPEST    0.000   -10   20   eliminated 
 71   MAYER   Blanka    SZOLNOKI SPORTISKOLA    0.000   -10   15   eliminated 
 72   BÖRCSÖK   Léla    BVSC    0.000   -11   13   eliminated 
 73   BOROSS   Tímea    SZVSZSE    0.000   -12   18   eliminated 
 74   PÉCSI   Luca    BHSE    0.000   -13   12   eliminated 
 75   SZABÓ   Lili    MTK BUDAPEST    0.000   -17   8   eliminated 

 
Document engarde-service - 2021. 11. 14. 20:42:19
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently