Cadet Circuit Men's Epee Team

  -  Engarde Smart

Overall ranking (55 teams)

 Rank   Name   Country 
 1   HUNGARY
     BALAZS Bence 
     HORVATH Mark 
     KERESZTES Adam 
     PELLE Domonkos  
  HUN  
 2   GREAT BRITAIN 1
     BEAUTYMAN Cador 
     GOLANOWSKI Oliver 
     SUNDER RAJAN Sameer 
     ZHU Cheney  
  GBR  
 3   ITALY
     BENETTI Dario 
     REVOLFATO Filippo 
     SIMEONE Alessandro  
  ITA  
 4   TURKEY
     AKDURAK Cem 
     CETINKAYA Yigit 
     KOC Mert Ahmet 
     ONER Cengizhan  
  TUR  
 5   ROMANIA
     APARASCHITEI Andrei Tudor 
     GHENCEA Mihai 
     PADUREANU David 
     PETRACHE George  
  ROU  
 6   HUNGARY 3
     ANTAL Mate Balint 
     APJOK Balazs 
     KAPORNAI Zsigmond 
     RONA Borisz  
  HUN  
 7   GREAT BRITAIN 2
     BARLOW Oliver 
     HOUSTON-BROWN Wilfred 
     JONES Casey 
     LUMINEAU Tristan  
  GBR  
 8   ITALY 3
     BONDI Federico 
     PECH Giulio 
     SINATRA Giovanni  
  ITA  
 9   UKRAINE
     LAVRENTIEV Denys 
     LEPKANYCH Kyryl 
     MYKYTENKO Maksym 
     PERCHUK Maksym  
  UKR  
 10   UKRAINE 2
     HORNOSTAIEV Yurii 
     MYKYTENKO Oleh 
     STASOVSKYI Mark 
     SYDOROV Mykhailo  
  UKR  
 11   GREECE 1
     KARAMPASIS Konstantinos 
     SYROS-TOURMAN Alexandros 
     THEODOROPOULOS Panagiotis 
     TSOKAS Vasileios  
  GRE  
 12   POLAND
     ADAMCZYK Mikolaj 
     KROCHMALSKI Filip 
     WALKOWIAK Szymon 
     WOJCIECHOWSKI Szymon  
  POL  
 13   UKRAINE 4
     GULA Maksym 
     KRYVONOS Maksym 
     LEMAK Yaroslav 
     TSYHYL Mark-Yurii  
  UKR  
 14   SWITZERLAND 2
     BORER Pavlo 
     CHARBONNET Samuel 
     DESMEULES Nathanael 
     ISCHI Eric  
  SUI  
 15   HUNGARY 4
     FEHER Matyas 
     GALIK Balazs 
     KORTVELYESSY Bendeguz 
     SOMODY Bonca  
  HUN  
 16   ESTONIA 2
     LAMBINEN Nikita 
     LISKMAN Edgard 
     PUHM Marek  
  EST  
 17   ISRAEL
     GERTSMAN Ron 
     KHAPERSKIY Fedor 
     KNIAZHITSKY Daniel  
  ISR  
 18   ITALY 2
     ANDRETTA Alessandro 
     CEDRONE Riccardo 
     GALLI Elia Pietro 
     MANCINI Emanuele  
  ITA  
 19   ESTONIA 1
     ERSS Ott-Hendrik 
     JAHU Edvin 
     KOLESNIK Aleks 
     PISNENKO Oskar  
  EST  
 20   NORWAY
     BREIVIK Viktor 
     HOLMEN Franz Philip 
     VIK Martin Aleksander  
  NOR  
 21   SWITZERLAND
     FAVRE Arthur 
     PFEIFER Paul 
     SQUIERI Juliano Nicola 
     WICHT Gianluca  
  SUI  
 22   UKRAINE 3
     AKAV Nikita 
     HAVADZYN Vasyl 
     SELIVERSTOV Oleksandr 
     SLIPCHENKO Pavlo  
  UKR  
 23   HUNGARY 2
     BAGYULA Tamas 
     KIRALY Matyas 
     MEZO Istvan Otto 
     TAIVAIEN Bence  
  HUN  
 24   ROMANIA 2
     ILIUTA Luca 
     NICA Iustin 
     SLAVE Mihai  
  ROU  
 25   POLAND 2
     GUSTA Seweryn 
     HUWER Tymoteusz 
     KUROWSKI Blazej 
     KUZNIK Bartosz  
  POL  
 26   UKRAINE 5
     HRYSHAKOV Pavlo 
     PROKOFIEV Arsenii 
     PRYSIAZHNYI Stanislav 
     SKOK Andrii  
  UKR  
 27   TURKEY 2
     AYKUT Tuna 
     ERDOGAN Ege Erdem 
     EROLCEVIK Doruk 
     SARACOGLU Onur  
  TUR  
 28   SPAIN 1
     GILI LOPEZ Pau 
     LLEONARD RODRIGEZ Marcel 
     ROCA VILARDEBO Alex  
  ESP  
 29   ESTONIA 3
     KOZLOV Nikita 
     PASKOVSKI Georgi 
     SILDE Ken - Keiro  
  EST  
 30   HUNGARY 5
     KELEMEN Boldizsar 
     KISS Donat 
     PARADI Peter 
     PLUHAR Laszlo  
  HUN  
 31   FINLAND
     BJORKMAN Aku 
     JARVI Kerkko 
     VIIDIK Renar 
     VIIDIK Romet  
  FIN  
 32   CZECH REPUBLIC
     ADDO-DJAN Teodor 
     VOLAK Patrik 
     WALLER Adam 
     WALLER Jonas  
  CZE  
 33   BULGARIA
     KISHEV Rumen 
     KOSTADINOV Alexander 
     KOSTADINOV Kaloyan 
     YUSMEN Filip  
  BUL  
 34   GREECE 2
     ANTONIOU Antonios Achilleas 
     RITENAUER Romanos Konstantinos 
     SARDELAS Georgios  
  GRE  
 35   DENMARK 1
     ODGAARD-JENSEN Johan 
     ROSENKILDE MULDER Carlos Luca 
     VOELUND Jonas  
  DEN  
 36   ROMANIA 3
     ENESCU Ovidiu 
     POPESCU Dan Florin 
     VASILESCU Mihnea Gabriel  
  ROU  
 37   NETHERLANDS
     BENTIVOGLI Leonardo 
     PIETERS Kyano 
     VAN EDEREN Adam  
  NED  
 38   QATAR
     AL HAZAA Mohammed 
     AL-OULAN Mohammed 
     AL-QAHTANI Meshaal  
  QAT  
 39   NORWAY 2
     DANIELSEN Conrad Martin 
     OISTAD Johannes 
     ZELJKOVIC Filip  
  NOR  
 40   DENMARK 2
     FREDERIKSEN Charles 
     PEDERSEN Adrian 
     RICHARDT Chayenn 
     WINTHER Theo Sasaki  
  DEN  
 41   TURKEY 3
     BICEN Can 
     KALENDER Ruzgar 
     SERBETCIOGLU Batuhan  
  TUR  
 42   GREECE 3
     DELIDIMITRIOU Athanasios 
     KIANAS Konstantinos 
     VELLIOS Alexandros  
  GRE  
 43   SLOVAKIA 1
     GRUNERT Adrian 
     KNEPP Matej 
     MRAVEC Lukas 
     SENTIVAN Lukas  
  SVK  
 44   GREECE 4
     ANTYPAS Nikolaos 
     CHATZIS Spyros 
     PERRI Jonathan  
  GRE  
 44   SLOVAKIA 2
     KERUL Peter 
     LICHTNER Jakub Torben 
     MIKO Lukas  
  SVK  
 46   SERBIA
     GRUJIC Kosta 
     STANOJEVIC Sterija 
     STAVRIC Boris 
     ZIVANOVIC Konstantin  
  SRB  
 47   AUSTRIA
     GEIGER Julius 
     RANKL Julian 
     SCHIEFER Max 
     ZWOELFER Christoph  
  AUT  
 47   GREAT BRITAIN 3
     GEM Will 
     GORYN Noah 
     OSBORNE Lloyd 
     PAICE William  
  GBR  
 47   GREAT BRITAIN 4
     FALBY Haldane 
     GRAHAM Benedict 
     ROBERTS Max 
     SILK Robin  
  GBR  
 47   LATVIA
     DONCOVS Dmitrijs 
     GAILIS Arcibalds 
     GRINKEVICS Luka 
     ZAMKOVOJS Daniils  
  LAT  
 47   NETHERLANDS 2
     STROOP Preston 
     VERSTEIJNEN Jan-Koen 
     VISSER Zeb  
  NED  
 47   POLAND 3
     GRABOWSKI Franciszek 
     LESKI Jacek 
     WASIK Tadeusz 
     ZIAJOWSKI Aleksander  
  POL  
 47   POLAND 4
     BERKOWICZ Jakub 
     SKALECKI Antoni 
     WLODARCZYK Piotr 
     ZALEWSKI Jan  
  POL  
 47   ROMANIA 4
     BALOI Albert 
     BALOI David 
     CAMPION Matei 
     POPA Stefan  
  ROU  
 47   SLOVENIA -1
     CERNJAK Leon Svit 
     HVALA Vito 
     MUSTAR Jernej  
  SLO  

 
Document engarde-service - 2022. 10. 09. 16:08:34
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently