The Golden Gate Junior Epee
Women World Cup
Kyiv
5.02.2022

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1 (84 fencers)

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   KOLBENEVA   Ekaterina    RUS    1.000   20   30   qualifier 
 2   KLASIK   Alicja    POL    1.000   16   30   qualifier 
 3   ZGRYZNIAK   Kinga    POL    1.000   15   30   qualifier 
 4   CONRAD   Emily    UKR    1.000   12   26   qualifier 
 5   RUSTAMOVA   Anastasiia    RUS    0.833   17   29   qualifier 
 6   IZZO   Iulia    SUI    0.833   15   29   qualifier 
 7   KHAERTDINOVA   Polina    RUS    0.833   14   29   qualifier 
 8   PASCHE   Alyssa    SUI    0.833   14   28   qualifier 
 9   BALYAGINA   Anastasia    RUS    0.833   12   24   qualifier 
 10   GRABOVSKYTE   Lurde    LTU    0.833   11   25   qualifier 
 11   NAZAROVA   Anastasiia    RUS    0.833   9   28   qualifier 
 12   BEKMURZOVA   Iana    RUS    0.833   8   28   qualifier 
 12   VOROBIEVA   Anastasia    RUS    0.833   8   28   qualifier 
 14   TAMBOVTSEVA   Alexandra    KAZ    0.833   8   27   qualifier 
 15   MAKSYMENKO   Anna    UKR    0.833   6   29   qualifier 
 16   CIESLIK   Cecylia    POL    0.833   6   28   qualifier 
 17   VAINBERG   Sophia    ISR    0.833   5   28   qualifier 
 18   YIZHAKI   Yuval    ISR    0.833   5   25   qualifier 
 19   MEMDZHANOVA   Ievgeniia    UKR    0.667   10   27   qualifier 
 20   MUKOID   Yuliia    UKR    0.667   8   26   qualifier 
 21   ERTURK   Aleyna    TUR    0.667   7   28   qualifier 
 22   KLUGHARDT   Gloria    POL    0.667   7   26   qualifier 
 22   MAKARUSHCHENKO   Kseniia    UKR    0.667   7   26   qualifier 
 24   KOROTETSKA   Kateryna    UKR    0.667   7   24   qualifier 
 25   SIDENKO   Sofiia    UKR    0.667   6   28   qualifier 
 26   SIMKUTE   Ausrine    LTU    0.667   6   26   qualifier 
 27   PALK   Madli    EST    0.667   5   26   qualifier 
 27   VOLOSHYNA   Mariia    UKR    0.667   5   26   qualifier 
 29   SZYMANOWSKA   Karolina    POL    0.667   4   25   qualifier 
 30   KULESHOVA   Polina    UKR    0.667   0   24   qualifier 
 31   JANELLI   Zofia    POL    0.600   7   18   qualifier 
 32   NIKOLAICHUK   Sofiya    KAZ    0.600   3   20   qualifier 
 33   MISTULOVA   Marina    RUS    0.600   2   20   qualifier 
 34   DZIUBAN   Kateryna    UKR    0.600   -2   16   qualifier 
 35   PROOSVALI   Anneli    EST    0.500   6   22   qualifier 
 36   GZYUNOVA   Anna    RUS    0.500   4   24   qualifier 
 37   PROSINA   Sofija    LAT    0.500   4   23   qualifier 
 38   ROSKOSZ   Anna    POL    0.500   3   27   qualifier 
 39   GOGNIAT   Vanie    SUI    0.500   2   26   qualifier 
 40   KRYMOVA   Galina    RUS    0.500   2   24   qualifier 
 41   SOKOLOVA   Arina    RUS    0.500   2   23   qualifier 
 42   LAMZA   Kateryna    UKR    0.500   1   22   qualifier 
 42   LANDO   Tamara    ISR    0.500   1   22   qualifier 
 42   TERCJAK   Oliwia    POL    0.500   1   22   qualifier 
 45   NILISK   Kristiin    EST    0.500   0   25   qualifier 
 46   BOBROVA   Elizaveta    EST    0.500   0   24   qualifier 
 47   LAZARENKO   Olexandra    UKR    0.500   -1   25   qualifier 
 48   ROMANOVA   Oleksandra    UKR    0.500   -1   24   qualifier 
 49   SONMUS   Damlanur    TUR    0.500   -3   21   qualifier 
 50   OZCAN   Kayra Naz    TUR    0.400   -5   16   qualifier 
 51   SONMUS   Yagmur    TUR    0.333   -1   23   qualifier 
 52   ORLOVA   Anna Marija    LAT    0.333   -2   24   qualifier 
 53   ALHOSANI   Zainab    UAE    0.333   -3   22   qualifier 
 54   SONYUKSEK   Berra    TUR    0.333   -3   20   qualifier 
 55   KAMARAS   Kira    SUI    0.333   -4   23   qualifier 
 56   GIORDANO   Ginevra    BRA    0.333   -5   22   qualifier 
 56   KHOMENKO   Alina    RUS    0.333   -5   22   qualifier 
 58   SYCH   Tamara    UKR    0.333   -5   21   qualifier 
 59   OSTROVSKI   Elisabet    EST    0.333   -7   20   qualifier 
 59   PYLINOVA   Anastasija    LTU    0.333   -7   20   qualifier 
 61   BOSCHERINI   Victoria    SUI    0.333   -7   19   qualifier 
 62   TOMASZEWSKA   Natalia    POL    0.333   -9   15   qualifier 
 63   TUNCA   Elif Bilge    TUR    0.333   -10   18   qualifier 
 64   MELLES   Anne-Mai    EST    0.333   -10   16   qualifier 
 65   BLOKHINA   Anastasiia    UKR    0.333   -11   16   qualifier 
 66   ALMARZOOQI   Fajar    UAE    0.333   -14   14   qualifier 
 67   LANNES   Susanne    EST    0.200   -5   16   qualifier 
 68   SYNYTSIA   Olena-Khanna    UKR    0.167   -4   19   eliminated 
 69   PORWOL   Liliana    POL    0.167   -5   21   eliminated 
 70   DE PREUX   Camille    SUI    0.167   -7   20   eliminated 
 71   BILOUS-GRIDZHAK   Valeria    UKR    0.167   -7   18   eliminated 
 72   MIRONOV   Leana    EST    0.167   -10   17   eliminated 
 73   KUDIEROVA   Anastasiia    UKR    0.167   -11   18   eliminated 
 74   KUSHTAN   Kseniya    UKR    0.167   -12   17   eliminated 
 74   TVERDOKHLIB   Sofiia    UKR    0.167   -12   17   eliminated 
 76   BULKO   Veronika    UKR    0.167   -13   16   eliminated 
 76   ROMEO   Virgina    SUI    0.167   -13   16   eliminated 
 78   ISILAK   Elif    TUR    0.167   -18   11   eliminated 
 79   PETRINI   Claire    SUI    0.167   -19   10   eliminated 
 80   KRAVCHUK   Veronika    UKR    0.000   -10   20   eliminated 
 81   ALHAMMADI   Meera    UAE    0.000   -16   14   eliminated 
 81   ISITAN   Kar    TUR    0.000   -16   14   eliminated 
 83   ALZAABI   Shaikha    UAE    0.000   -18   12   eliminated 
    SEREDA   Mariia    UKR    dnf         DNF 

 
Document engarde-service - 05.02.2022 15:03:08
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently