Burgas boys U14
Boys U14

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   PELOV   Stanimir    BUL    1.000   24   30   qualifier 
 2   BOYKOV   Kristian    BUL    1.000   23   25   qualifier 
 3   DALEKOV   Simeon    BUL    1.000   21   30   qualifier 
 3   GAVRILA   Cristian    ROU    1.000   21   30   qualifier 
 5   KOLEV   Ivan    BUL    1.000   18   30   qualifier 
 6   GOSPODINOV   Nikola    BUL    0.833   18   28   qualifier 
 7   MUNTEANU   Rares    ROU    0.833   17   28   qualifier 
 8   CHAKAROV   Yoan    BUL    0.833   14   29   qualifier 
 9   VODENOV   Radoslav    BUL    0.833   13   29   qualifier 
 10   VELICU   Mihnea    ROU    0.833   10   25   qualifier 
 11   TUDOR   Alexandru    ROU    0.833   9   27   qualifier 
 12   IVASCU   Tudor    ROU    0.833   6   25   qualifier 
 13   MILANOV   Nikola    BUL    0.800   7   21   qualifier 
 14   VAN LIER   A    BEL    0.667   9   26   qualifier 
 15   GEORGIEV   Nikolay    BUL    0.667   7   24   qualifier 
 16   SHOLOHOV   Daniil    BUL    0.667   6   26   qualifier 
 17   DZHONEV   Leon    BUL    0.667   6   24   qualifier 
 18   BETEAGU   Rares    ROU    0.667   5   26   qualifier 
 19   DEVOS   T    BEL    0.667   3   22   qualifier 
 20   SURCEL   Stefan    ROU    0.667   1   22   qualifier 
 21   BARA   Ianis    ROU    0.600   9   19   qualifier 
 22   RADU   Matei    ROU    0.500   4   24   qualifier 
 23   TONCHEV   Dimitar    BUL    0.500   3   25   qualifier 
 24   ALEXANDROV   Daniel    BUL    0.500   2   24   qualifier 
 24   MEITSOV   Nikola    BUL    0.500   2   24   qualifier 
 26   YONCHEV   Alen    BUL    0.500   2   23   qualifier 
 27   KITENOV   Viktor    BUL    0.500   1   22   qualifier 
 28   IVANOV   Konstantin    BUL    0.500   -2   19   qualifier 
 29   TOMAC   Maxim    ROU    0.400   -6   11   qualifier 
 30   NIKOLOV   Filip    BUL    0.333   -2   18   qualifier 
 31   ILIEV   Viktor    BUL    0.333   -3   20   qualifier 
 32   VAN COPPENOLLE   E    BEL    0.333   -5   19   qualifier 
 33   SVESHTNIKOV   Georgi    BUL    0.333   -6   20   qualifier 
 34   ISOPESCU   Mihai    ROU    0.333   -7   17   qualifier 
 35   BONEV   Nikota    BUL    0.333   -11   15   qualifier 
 36   ALBU   Serban    ROU    0.333   -12   15   qualifier 
 37   PENCHEV   Stas    BUL    0.200   -11   10   qualifier 
 38   MALCHEV   Marto    BUL    0.167   -10   15   qualifier 
 39   ANDREEV   Preslav    BUL    0.167   -11   16   qualifier 
 40   SOKUROV   Boyan    BUL    0.167   -11   15   eliminated 
 41   STEFANOV   Todor    BUL    0.167   -13   14   eliminated 
 42   PANDELESCU   Tiberiu    ROU    0.000   -15   15   eliminated 
 43   HADZHIJSKY   Kaloyan    BUL    0.000   -17   13   eliminated 
 44   ANGELOV   Viktor    BUL    0.000   -22   8   eliminated 
 44   BONEV   Toma    BUL    0.000   -22   8   eliminated 
 46   POPILIEV   Zdravko    BUL    0.000   -22   3   eliminated 
 47   TODOROV   Krasimir    BUL    0.000   -25   5   eliminated 
 48   BONEV   Alex    BUL    0.000   -28   2   eliminated 
    RADEV   Maxim    BUL    dnf         DNF 

 
Document engarde-service - 26.6.2021 ã. 10:14:28
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently