Women´s sabre individual U23 Circuit (MK3)
Budapest
25 January 2020

  -  Engarde Smart

Ranking of poules, round No 1

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   KATONA   Renata    HUN    1.000   23   30   qualifier 
 2   BATHORY   Kata    HUN    1.000   12   30   qualifier 
 3   IVANISHCHANKA   Hanna    BLR    0.833   18   28   qualifier 
 4   BATTAI SUGAR   Katinka    HUN    0.833   11   27   qualifier 
 4   MOSEYKO   Alina    RUS    0.833   11   27   qualifier 
 6   KESZEI   Kira    HUN    0.800   10   23   qualifier 
 7   BLANCO NARVAEZ   Maria Angelica    COL    0.800   9   24   qualifier 
 8   RAHACHEUSKAYA   Katsiaryna    BLR    0.800   9   21   qualifier 
 9   LASZLO   Luca    HUN    0.800   8   23   qualifier 
 10   KOCHETOVA   Anastasiya    RUS    0.800   8   22   qualifier 
 11   PAGANO FUSCO   Chiara    ITA    0.800   7   21   qualifier 
 12   KELECSENYI   Mirabella    HUN    0.800   4   22   qualifier 
 13   FONDI   Camilla    ITA    0.667   11   25   qualifier 
 14   ESPINOSA VELOSO   Candela Belen    ARG    0.667   10   27   qualifier 
 15   KERN   Bianka    HUN    0.667   8   25   qualifier 
 16   POTZ-NAGY   Fanni    HUN    0.667   6   24   qualifier 
 17   POHL-MIKULIK   Julia    HUN    0.600   6   21   qualifier 
 18   SZUCS   Luca    HUN    0.600   6   20   qualifier 
 19   KASPIAROVICH   Palina    BLR    0.600   6   19   qualifier 
 20   ZAHONYI   Petra    HUN    0.600   5   20   qualifier 
 21   KLIMOVA   Alexandra    RUS    0.600   1   20   qualifier 
 22   PREARO   Flaminia    ITA    0.600   1   18   qualifier 
 23   ZRALIKOVA   Natalie    CZE    0.600   1   17   qualifier 
 24   PAPAI   Viktoria Zoe    HUN    0.500   1   22   qualifier 
 25   DOMONKOS   Emese    HUN    0.500   0   21   qualifier 
 26   GONZALEZ CASTELLANOS   Linda Ibeth    COL    0.500   -1   22   qualifier 
 27   ALDERETE CHAVEZ   Ana Maria    COL    0.500   -8   19   qualifier 
 28   SOOS   Dorottya    HUN    0.400   0   21   qualifier 
 29   SINIAKOVA   Nina    UKR    0.400   -1   20   qualifier 
 30   SIMON   Petronella    HUN    0.400   -3   16   qualifier 
 31   SETALO   Mirella    HUN    0.400   -6   17   qualifier 
 32   BUITENHUIS   Marleen    NED    0.333   -5   20   qualifier 
 33   KOOS   Greta    HUN    0.333   -5   16   eliminated 
 34   JUHASZ   Anna    HUN    0.200   -6   15   eliminated 
 35   BATA   Edua    HUN    0.200   -8   12   eliminated 
 36   PENZES   Borbala    HUN    0.200   -11   12   eliminated 
 37   LEYVA VANEGAS   Maria    COL    0.167   -11   17   eliminated 
 38   NAGY   Krisztina    HUN    0.167   -13   16   eliminated 
 39   TAMASSY   Nora    HUN    0.167   -15   12   eliminated 
 40   RICE   Siobhan    AUS    0.167   -19   10   eliminated 
 41   HANZLIKOVA   Klara    CZE    0.000   -8   17   eliminated 
 42   SVOBODOVA   Michaela    CZE    0.000   -14   16   eliminated 
 43   BRANDT   Inga    GER    0.000   -19   6   eliminated 
 43   RUZICSKA   Reka    HUN    0.000   -19   6   eliminated 
 45   VAN DER LINDE   Lisa    NED    0.000   -20   10   eliminated 

 
Document engarde-service - 2020. 01. 25. 15:01:36
This document is automatically refreshed, you can refresh it yourself more frequently